Zdeníku VyVolených

26. července 2007 v 22:53 |  Rozhovory a reprotáže (06 - 07)
Vladko - ten, kterého milovala půlka národa! Ten, který byl na konci soutěže naprosto vyčerpaný. A nakonec ten, který nakonec všechno vyhrál. Všichni známe ty obrázky, kdy své spolubydlící proklíná, nenávidí, nechce je vidět. Projdeme celý pobyt ve vile a koukneme se na jeho pravé pocity - ty, které svěřil deníku.
Jak to všechno začalo...
24. září 2005
"Tak moc jsem se sem těšil, že mé zklamání z toho, že tu jsem, je o mnoho větší. První dny byly opravdu těžké. Bavit se s lidmi, o kterých skoro vůbec nic nevíte, jako byste je znali X let, není snadné."
Vladko ze začátku opravdu trpěl. Přitom na obrazovce vypadal vesele a bavil celý národ. Hádky s Petrem se dostaly do všech novin. To nejhorší ovšem mělo přijít v listopadu.
Regina: "To je tak zvláštní člověk, že by na to nestačila tato kniha. Jestli mi někdo sedl, tak to byla ona. Člověk s tak krásnou duší, jako má ona, s tou se člověk nesetká často. Tak přímý člověk, až je to někomu nepříjemné, se málokde vidí. Velmi hezká žena a nejen zevnějškem, to je oproti její vnitřní kráse jen škaredý kus masa. Regi, mám Tě moc rád. I během tak krátké doby mám pocit, že Tě znám dlouho.
Michal: "To je člověk spíše uzavřený do sebe, který své pocity nedává skoro vůbec najevo. Velmi citlivý člověk, který nedává moc najevo, co cítí. Mám pocit, že by se to nějak mohlo změnit (jestli se to tak dá říct), kdyby měl někoho k sobě a splynuli v jedno. Nechápu, že může být tak sám, když je tak suprovej. Ty holky jsou snad slepý. Míšo, seš fakt "dobrej řízek"!
S Michalem prožíval Vladko nejkrásnější chvíle svého života ve vile - táhli spolu za jeden provaz, jeden druhého podporovali a při odchodech do Duelu se ani jeden nemohl na toho druhého dívat, jak si balí.
Jejich pouto vydrželo i takovou aféru, jako byly balónky. Vladko z pocitu křivdy shodil své vlasy, které si pěstoval několik dlouhých let. Michalův kohout na hlavě zakokrhal tu noc naposledy.
Zvrat nastal 20. listopadu. VyVolení museli opustit vilu! A zde začínají první konflikty mezi Michalem a Vladem. Po příchodu do slovenské vily v Bratislavě se krize prohlubovala a prohlubovala a vyvrcholila tím, že Michal vzal do duelu právě Vladka. Ještě před pár týdny by tato myšlenka byla označena jako směšná.
Vladkův pobyt ve vile končí po více jako sto dnech.
A pak to přišlo: 11. prosince 2005, ve 22 hodin a 41 minut byl vyhlášen vítěz! S celkovým počtem 630 506 hlasů se jím stává Vladko Dobrovodský!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markéta Markéta | 27. července 2007 v 8:19 | Reagovat

Je to hezké. Prosím, ponechat současný vzhled stránek.

2 Dana Dana | 27. července 2007 v 11:56 | Reagovat

Hezké vzpomínání. Vladko je fakt nezapomenutelný, ještě skoropo 2 letech máme Vladka a jeho život ve vile v plné paměti.

3 Jarmila Jarmila | 28. července 2007 v 23:15 | Reagovat

Hezké vzpomínání...

Napadlo mě, jestli někdy některý soutěžící (např. VV3) získá tak vysoký počet hlasů jako Vladko. A v těch duelech...

Vladko se opravdu zapsal do paměti i do srdcí.

4 Marcela Marcela | 1. srpna 2007 v 21:37 | Reagovat

Vladko je nezapomenutelný, rádi na něj vzpomínáme všichni-celá rodina....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.